Sezenler Tarım

Sezenler Tarım

KİRAZ - ELMA - ARMUT

 

2007 yılında kurulan firmamız SEZENLER ÜRETİM VE PAZARLAMA LTD ŞTİ Denizli'nin Acıpayam ilçesinde tarım faaliyetlerini sürdürmektedir

Firmamız yıllık 200 ton civarı ihracat kalitesinde ziraat 900 (napolyon) kiraz üretimi ve yaklaşık 400 ton civarındada ihracat kalitesinde elma ve armut üretimi yapmaktadır.

Son yıllarda etkisi artarak hissedilen küresel ısınmanın su kaynakları üzerindeki olumsuz etkisi göz önünde bulundurularak, bu kaynakların daha etkin kullanılması amacıyla tüm ürünlerin yetiştirilmesi sürecinde damlama sulama tekniği uygulanmaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışan, alanında uzman kadromuzla tüm ürünlerimiz fidan dikiminden meyve toplama aşamasına kadar bitki sağlığı açısından sürekli gözetim altında tutulmaktadır.

Bunun yanısıra, üzerinde 30 bin hektar sulu tarım yapabilme imkanı bulunan verimli Acıpayam ovasında faaliyet gösteren sebze ve meyve üreticileri ile yapılan sözleşmeler sayesinde üretimimiz tarafımıza gelen talepler seviyesinde arttırılabilmektedir.

Müşterilerimizin şu an olduğu kadar gelecekteki beklenti ve ihtiyaçlarını da tespit edip, bunları karşılayarak aşmayı ve mutlak müşteri memnuniyetini hedef alan bir yönetim felsefesi anlayışını muhafaza eden şirketimiz, en güvenli şekilde ve en kısa sürede ihtiyaçlarınızı tesislerinize ulaştırmaktadır.